Szukaj

Rębaki tarczowe

Rębak Timberwolf 230 DHB

Rębak Timberwolf 230 DHB Zobacz większe

Nowy

Producent:


Film:

         
                     

Rębak Timberwolf 230 DHB

silnik diesla, podawanie hydrauliczne podwozie z hamulcami

Silny, wytrzymały, mocny i szybki. Taki jest TW 230DHB. Tam gdzie pracę należy wykonać szybko i bez zbędnego zamieszania. Łatwy w konserwacji i transporcie. Waży poniżej 750 kg, więc można holować go z kategorią B. Jeden z najpopularniejszych rębaków w swojej kategorii. Żaden inny rębak nie zapewni Ci takiej wydajności, żywotności i, w przypadku odsprzedaży, wysokiej ceny, jak ten właśnie rębak. Specjalista dla specjalistów.


Dane techniczne :
Silnik -Kubota V1505 SAEJ1352 4 cyl chłodzony cieczą
Diesel Mocy 35KM
Maksymalna średnica materiału - 160mm
Ostrza - 2 ostrza obustronnie ostrzone
Napęd - 3 paski
Średnica zrębki - 18mm
Masa - 750kg
Dlugość - 3840 mm
Szerokość - 1510mm
Wysokość - 2175 mm
Zbiornik - 18 litrów
Licznik motogodzin - tak
Obroty rotora - 1920obr/min

    

Timberwolf to Brytyjska firma specjalizująca się w produkcji wszelkiego rodzaju rozdrabniaczy i rębaków tarczowych. Bogata gama produktów, ponad 30 lat doświadczenia i więcej niż 10 000 wyprodukowanych maszyn sprawia, że rębaki Timberwolf to najchętniej kupowane rębaki komunalne w Wielkiej Brytanii. Sukces na rodzimym rynku potwierdzony został także w innych krajach Europy. Teraz marka Timberwolf dostępna jest również w Polsce!
Kupując produkt marki Timberwolf możesz być pewien, że stajesz sie posiadaczem doskonałej maszyny. Zaprojektowany w oparciu o wiedzę i doświadczenie, przy użyciu najnowszej wiedzy i technologii. Nieustannie doskonalony w oparciu o opinie i potrzeby zgłaszane przez klientów. Zespół inżynierów i projektantów jak również nadzór produkcyjny dba o to byś otrzymał produkt najwyższej jakości. Nasze maszyny są mocne i odporne, łatwe w użyciu i konserwacji

                                  

W czym mogę pomóc? Dowiedz się więcej na temat tego produktu!

Tomasz Chodkiewicz
handlowiec: rębaki FarmiForest, Europe i Heizohack
785 001 288
tomek@kompanialesna.pl

 

po nowemu agencja