Search

Kosiarka tylna PDK210

Kosiarka tylna PDK210 View larger

EE4E-678C6

New

Producent:


Film:

    
            
  • More info
  •                
  • Download
  •                               
    
                     

KOSIARKA DYSKOWA TYLNA PRONAR PDK210 Z ZAWIESZENIEM KLASYCZNYM
To zwarta, mocna, a zarazem lekka konstrukcja zbudowana w oparciu o listwę COMER. Dzięki regulowanym sworzniom zaczepu kosiarka może współpracować z różnymi typami ciągników rolniczych, z 3 punktowym układem zawieszenia kat. II i kat. III. Do pracy kosiarki wystarczy ciągnik już o mocy 30 KM, co stanowi 50 proc mniej w porównaniu z większością kosiarek bębnowych o podobnej szerokości koszenia - 2,1 m.

Napęd
W napędzie kosiarek Pronar zastosowano wysokiej jakości listwę tnącą i przekładnie renomowanej włoskiej firmy COMER. Napęd z ciągnika przekazywany jest za pomocą wału przegubowo - teleskopowego ze sprzęgłem jednokierunkowym na przekładnie kątową, która jest integralną częścią listwy- a stąd na pierwszy dysk listwy tnącej. Taki układ napędowy gwarantuje niezawodną i stabilną pracę maszyny.

Podnoszenie kosiarki na uwrociach i przejazdy nad pokosami odbywa się za pomocą siłownika kosiarki bez konieczności podnoszenia jej na cięgłach podnośnika ciągnika.

Transport
Kosiarki PRONAR PDK210 posiadają trzy pozycje transportowe co stanowi niewątpliwy atut i wyróżnia je spośród kosiarek innych producentów. Kosiarki można transportować w następujących pozycjach: pionowo z boku ciągnika, pionowo z tyłu ciągnika, oraz poziomo z tyłu ciągnika. Ustawienie pionowe z boku ciągnika przebiega manualnie.

pronar ciagnik przyczepa
CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA
pronar ciagnik przyczepa 
Szerokość koszenia [m]2,10
Szerokość pokosu min./maks [m]1,40
Wydajność [ha/h]2,1
Ilość dysków5
Ilość noży10
Min. moc ciągnika [kW/KM]22/30
Obroty WOM [obr./min]540
Układ zawieszeniakat II i III wg ISO 730-1
(kat. I po wymianie sworzni)
Zalecana prędkość koszenia [km/h]10
Masa [kg]380
Wał odbioru mocyStandard
Dodatkowy komplet nożyStandard
Spray RAL 6010 400 mlnStandard
    
                                  
 

po nowemu agencja