Szukaj

Rębaki tarczowe

Timberwolf TW 13/75G

Timberwolf TW 13/75G Zobacz większe

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy

Producent:


Film:

22 017,00 zł brutto

         
                     
TW 13/75G

To idealny rębak do prac przydomowych, parków, czy dużych ogrodów. Bezpieczny w użytkowaniu, wydajny, mocny i tani. Zaprojektowany by pracować ciężko każdego dnia. Nachylone pod kątem noże w połączeniu ze zwężającym się podajnikiem grawitacyjnym zapewniają doskonałe i szybkie podawanie materiału. Mocna konstrukcja zapewnia dużą żywotność maszyny a to daje niskie koszty użytkowania. Wyrzut rębaka jest na wysokości kolan a nie na ziemię, można więc zrębki ładować prosto na mała przyczepkę. Produkowany ręcznie z wysokogatunkowej stali. Tarcza wraz z WOMem rębaka zaprojektowana do współpracy z silnikiem Hondy 13 KM. Prosty w obsłudze, łatwy w transporcie, szybki w pracy oto TW 13/75G.

 

Specyfikacja i dane techniczne:

      średnica materiału do 75 mm

      silnik benzynowy Honda 13KM

      wydajność do 750 kg/h

      podawanie grawitacyjne

      waga: 188 kg

1 nóż o szerokości 177 mm
    

Timberwolf to Brytyjska firma specjalizująca się w produkcji wszelkiego rodzaju rozdrabniaczy i rębaków tarczowych. Bogata gama produktów, ponad 30 lat doświadczenia i więcej niż 10 000 wyprodukowanych maszyn sprawia, że rębaki Timberwolf to najchętniej kupowane rębaki komunalne w Wielkiej Brytanii. Sukces na rodzimym rynku potwierdzony został także w innych krajach Europy. Teraz marka Timberwolf dostępna jest również w Polsce!
Kupując produkt marki Timberwolf możesz być pewien, że stajesz sie posiadaczem doskonałej maszyny. Zaprojektowany w oparciu o wiedzę i doświadczenie, przy użyciu najnowszej wiedzy i technologii. Nieustannie doskonalony w oparciu o opinie i potrzeby zgłaszane przez klientów. Zespół inżynierów i projektantów jak również nadzór produkcyjny dba o to byś otrzymał produkt najwyższej jakości. Nasze maszyny są mocne i odporne, łatwe w użyciu i konserwacji

                                  

W czym mogę pomóc? Dowiedz się więcej na temat tego produktu!

Tomasz Chodkiewicz
handlowiec: rębaki FarmiForest, Europe i Heizohack
785 001 288
tomek@kompanialesna.pl

 

po nowemu agencja