Szukaj

Rębaki bębnowe

Rębak bębnowy Heizohack HM 14-860

Rębak bębnowy Heizohack HM 14-860 Zobacz większe

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy

Producent:


Film:

0,00 zł brutto

         
                     

Seria 800 to największe rębaki produkowane przez Heizomat. Umożliwiają zrębkowanie materiału do średnicy 80 cm! Zbudowane z najlepszych materiałów, rębaki tej serii są bardzo wytrzymałe, trwałe i odporne na uszkodzenia. Przeznaczone do najcięższych prac, dedykowane dużym producentom zrębków i biomasy oraz elektrowniom. . Podobnie jak wszystkie rębaki Heizomat rębaki serii 500 mogą być wyposażone w różne rodzaje napędu: WOM ciągnika, silnik elektryczny, silnik spalinowy. W przypadku serii 500 i 800 jednakże, możliwy jest również montaż rębaka na samochodzie ciężarowym Mercedes Actros. Dużą zaletą tego rębaka jest jego wysoka wydajność w połączeniu z niezawodnością. Wydajność wynosi do 120 m3/h, jednakże ważniejsze jest że rębak ten może utrzymywać tak wysoką wydajność przez wiele godzin. Prosty w konstrukcji i użytkowaniu. Konserwacja i serwis dzięki przemyślanej konstrukcji nie są uciążliwe ani kosztowne. Wielkość zrębków reguluje wymienne sito w zakresie od 20x20 mm do 100x100 mm. Wysoką wydajność zapewnia efektywny system podawczy, z rolką podającą na końcu stołu oraz w wyposażeniu opcjonalnym taśmociągiem podawczym. System ten świetnie radzi sobie nie tylko z całymi pniami ale również z materiałem trudnym, biomasą, gałęziami oraz całymi drzewami. Łatwy w transporcie, z dużą dzielnością terenową, potrafi dotrzeć w najtrudniejsze miejsca. Szeroka gama akcesoriów sprawia, że rębak ten można dostosować do różnorodnych potrzeb. Podobnie jak na pozostałych rębakach serii 500 i 800 możliwe jest zamontowanie żurawia dowolnej firmy.


Dane techniczne oraz wyposażenie rębaka:

Wysokość wciągania:

800mm

 

Szerokość wciągania:

 

Średnica bębna:

 

Podwójne sito:

 

Wysokość wyrzutu:

 

Ślimaki wyrzutowe:

1 215mm

 

14-860 – 740 mm

 

14-860 – standard

 

14-860 – 5,33 m

 

4

Wciąganie:

-  Górna rolka ze stalowymi zębami (Ø 800mm)

-  taśma łańcuchowa o długości 900mm

-  stół podający o długości 1.500mm

Klapa podajnika:

-   hydraulicznie składana

-   wraz z przednimi krążkami podajnika

-   opcjonalnie z taśmą łańcuchową

Sito:

standardowe 35/40mm (możliwe każde w zakresie 25x25 do 100 x 100 mm)

 

 

Liczba noży

14

Wyrzut:

-   Hydraulicznie składany, o ustawialnej wysokości, obrotowy)

-   Hydrauliczne ustawienie klap wyrzutowych

Sterowanie:

 

-  dwa liczniki roboczogodzin dzienny i całościowy

-  automatyczna zależna od obciążenia regulacja wciągania

-  Prędkość łańcucha ustawialna stopniowo

-  Zmienny kierunek podawania

-  Zdalne sterowanie kablem o długości 10m oraz pole obsługi dla wszystkich funkcji

Napęd:

poprzez wał przegubowy (w zestawie) i przekładnię odboczkową z pasem klinowym

Prędkość obrotowa napędu:

maks. 1.000min-1

Moc napędowa:

Zalecana 220KW/300KM

Podwozie tandemowe do 60 km/h z długim dyszlem do montażu żurawia;     dwuobwodowe hamulce pneumatyczne, złącze WOM, błotniki oraz światła. Dopuszczalna masa całkowita 15 000 kg, wysokość zaczepu 500 mm lub 1000 mm (do wyboru) Waga własna podwozia 4 400 kg. Koła: 560/45 R22.5 opony terenowe.

UWAGA: PREZENTOWANE ZDJĘCIA NIE ODPOWIADAJĄ WYPOSAŻENIU OFEROWANEMU W NINIEJSSZYM OGŁOSZENIU.

    
Firma Heizomat powstała 30 lat temu. Pierwszym i do dziś wiodącym produktem firmy są kotły i piece opalane zrębkami. Rębaki Heizohack pojawiły się 10 lat później, jako naturalna konsekwencja rozwoju firmy, dążącej do tworzenia urządzeń produkujących czystą energię. Obecnie firma kończy testy nowego produktu baterii słonecznych Heizosolar.

Dziś Heizomat eksportuje swoje produkty do 26 krajów, w tym również do Polski. Od momentu uruchomienia, produkcja rębaków stale rośnie. W roku 2011 było to już 220 sztuk. Rębaki Heizohack swój sukces rynkowy zawdzięczają wysokiej jakości wykonania oraz uniwersalności zastosowań. Rozdrabniać można bowiem wszelkie odpady drewniane (gałęzie pnie), odpady tartaczne, a także całe drzewa. Ponadto rębaki produkowane są w czterech seriach wielkościowych, dzięki czemu do dyspozycji mamy maszyny zrębkujące materiał od 30 cm do 80 cm średnicy!

Poza wielkością, rębaki Heizohack różnią się liczbą noży na bębnie, wyposażeniem dodatkowym oraz sposobem podawania materiału. Każda maszyna ma regulację szybkości wciągania drewna oraz dwa liczniki roboczogodzin (dzienny i całościowy).

Strona producenta: http://www.heizomat.de
                                  

W czym mogę pomóc? Dowiedz się więcej na temat tego produktu!

Tomasz Chodkiewicz
handlowiec: rębaki FarmiForest, Europe i Heizohack
785 001 288
tomek@kompanialesna.pl

 

po nowemu agencja